لوفرا ایران
لوفرا ایران
13/10/2019
تعمیر گاز لوفرا
11/02/2021
نمایندگی لوفرا

نمایندگی لوفرا

نمایندگی لوفرا در ایران را شرکت خدمات پس از فروش لوازم خانگی آسا سرویس عهده دار شده است. این شرکت با در اختیار داشتن سرویسکارانی مجرب و آموزش دیده و همچنین مدیریتی توانمند و کادر اجرایی مجرب و آموزش دیده توانسته است حد اکثر رضایت مشتریان را جلب نماید. شرکت آسا سرویس با بیش از 20 سال سابقه خدمت در زمینه خدمات پس از فروش لوازم خانگی ؛ آماده ارائه انواع خدمات پس از فروش لوازم خانگی لوفرا بعنوان نمایندگی لوفرا ، به شما عزیزان می باشد. دفتر مرکزی این شرکت در تهران می باشد . همچنین نمایندگی های شرکت آسا سرویس در کرج ، قزوین ، اسلامشهر و سایر شهرها و کلانشهر های کشور عزیزمان ایران حضوری فعال و مستمر دارند تا سرویس و خدمات لوازم خانگی شما در کمترین زمان ممکن انجام شود. 

 

نمایندگی لوفرا

نمایندگی لوفرا

 

اجاق گاز های لوفرا ، از بهترین نوع اجاق ها بوده و طراحی بسیار زیبا و ماهرانه، از بهترین دلایل جذب مشتریان جهت خریداران می باشد.

اجاق گاز های لوفرا نیز در مدل ها و طراحی های مختلف برقی و گازی یا ۴ شعله و ۵ شعله و همچنین ظواهر لعاب و استیل در بازار موجود می باشند.

نمایندگی لوفرا

نمایندگی لوفرا

 

اجاق گاز های لوفرا معمولا در سه شکل مختلف و بصورت سه حالت گوناگون طراحی و ساخته شده اند:

 

نمایندگی لوفرا

نمایندگی لوفرا

 

که اکثر اجاق های موجود در ایران از نوع دوم یا Buildingin میباشد و از لحاظ بدنه اطراف عایق کاملا حرارتی دارد.

در اجاقهایی که فراگنها المنتی بوده و توسط برق کار می کنند نیز همانند فریجیدر برنامه خاصی جهت روشن نمودن فر وجود دارد :

همانگونه که در تصویر مشاهده می کنید در این مدل اجاقها بغير از ولوم های شعله های رویی – سه عدد ولوم مختص فر در نظر گرفته شده.

نمایندگی لوفرا

نمایندگی لوفرا

 

برای روشن کردن فر ابتدا :

الف) باید ولوم عملکرد را روی یکی از ۹ حالت کارکرد فر قرارداد.

ب) ولوم میزان حرارت را بر روی درجه حرارت مورد نظر تنظیم می کنیم.

ج) سپس با ولوم تایمر که در قسمت انتهایی سمت راست قرار گرفته زمان مورد نظر پخت را تعیین می کنیم.

نکته: تا زمانیکه تایم را تعیین نکرده باشیم با چرخاندن ولوم عملکرد فر به هیچ عنوان روشن نمی شود.

نمایندگی لوفرا

نمایندگی لوفرا

 

در یک سری دیگر از اجاقهای لوفرا به جای ولوم زمان ( شکل C ) از یک برد دیجیتالی استفاده شده که توسط یک ولوم کوچک تنظیم می گردد. بوسیله این ولوم می توان ساعت روزمرہ – تایمر و زمان پخت مورد نظر را تنظیم نمود.

نمایندگی لوفرا

نمایندگی لوفرا

 

لوفرا روکار و توکار در نمایندگی لوفرا : 

جدیدا در بسیاری از منازل دیگر از اجاقهای مبله بزرگ استفاده نمی شود و برای صرفه جویی در فضا و یا زیبائی مضاعف در محیط خانه از اجاقهای طرح صفحه (روکار) یا فر داخل کابینت (توکار) استفاده می نمایند.

تنوع مدل و طرح این محصولات نیز زیاد است که در عمل و از لحاظ فنی چندان تفاوتی با هم ندارند.

همانگونه که در تصویر مشخص است تمامی عملیات فنی این دستگاه بصورت لمسی و تمام دیجیتالی می باشد. در این دستگاه می توان ۱۴ حالت مختلف را با درجه حرارت های گوناگون تنظیم نمود. تنظیم ساعت روز نیز در این دستگاه توسط کلیدهای + / – صورت می گیرد.

نمایندگی لوفرا

نمایندگی لوفرا

 

در مدل (lex) این تنظیم حالت پخت توسط یک ولوم سلکتوری صورت گرفته و زمان و حرارت آن توسط ۶ سوئیچ جانبی انجام می شود. کلیدها به ترتیب از راست به چپ عبارتند از 1) + ۲) – ( که ایندو برای کم و زیاد کردن زمان و و حرارت استفاده می شود). ۳) C میزان حرارت ۴)stop پایان زمان پخت ۵) گل پخت ۶) تایمر

نمایندگی لوفرا

نمایندگی لوفرا

 

در مدل ( Ex0) عملکرد همان عملکرد قبلی است فقط طراحی و جایگاه کلیدها متفاوت شده است و می توان بر اساس همان راهکارها فر را تنظیم نمود.

نمایندگی لوفرا

نمایندگی لوفرا

 

در اجاق های روکار نیز تنوع زیاد است. اما چیزی که در این اجاقها حائز اهمیت می باشد در نظر گرفتن مکانی است که این اجاقها می خواهند در آن نصب گردد. چرا که جایگاه این نوع اجاقها باید دقیقا میزان باشد.

 

نمایندگی لوفرا

نمایندگی لوفرا

 

در این بحش از نمایندگی لوفرا به ارائه نکات فنی می پردازیم : 

ا- برای باز کردن درب فر اجاقهای لوفرا همانگونه که در تصویر زیر مشاهده می کنید ابتدا باید خار کوچک را در زبانه مورد نظر جا انداخته و سپس درب را به سمت بالا بکشیم.

 

نمایندگی لوفرا

نمایندگی لوفرا

 

2- برای باز نمودن شیشه های داخلی و خارجی درب فر باید توسط یک پیچ گوشتی کوچک ورق نازک استیل روی شیشه ها را از جای خود خارج کرده و سپس شیشه ها را بیرون می کشیم :

 

نمایندگی لوفرا

نمایندگی لوفرا

 

۳- میزان انرژی مصرفي المنتهای فر اجاق :

 

نمایندگی لوفرا

نمایندگی لوفرا

 

– برای نظافت رویی و داخلی اجاق می توان از گاز پاک کن های معتبر استفاده نمود. به هیچ عنوان از تیرک – رخشا و وایتکس نباید بر روی اجاق استفاده نمود. به بخشهای آلومینیومی اجاق مثل آلومینیوم سر شعله ها – زهواره های بالایی و پائینی شیشه رویی و دستگیره درب فر نباید هیچگونه مایع پاک کننده اسیدی برخورد نماید.

شرکت آساسرویس با تجربه 22 سال فعالیت در زمینه خدمات پس از فروش لوازم خانگی به طور رسمی نمایندگی مجاز خدمات پس از فروش محصولات لوفرا و نمایندگی لوفرا در ایران را دارا می باشد. این شرکت با داشتن مدیریتی توانمند و کارآفرین و کادری متشکل از پرسنل اجرایی و تکنسین های ماهر و باتجربه به لطف خدا توانسته است رضایت جمعی مشتریان را جلب نموده و با تامین قطعات فابریک گام مهمی را در راستای آسودگی خاطر شما عزیزان بردارد

جهت دریافت خدمات و تعمیرات اجاق گاز لوفرا با شماره تماسهای زیر تماس بگیرید:

دفتر تهران: ستارخان، خسروشمالی، برج بهاران، طبقه 6، واحد 4
09124931630 021-44273667-8

دفتر کرج: بلوار هفت تیر، نرسیده به چهارراه مصباح، بعد از سادات، پلاک 227، طبقه 2
026-32862097 و 32867011-026 و 09381383792

دفتر قزوین: باغ دبیر، 09911833057

دفتر اسلامشهر: واوان، بلوار گلها
09381383793 021-40557854-5

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست خدمات