نمایندگی لوفرا ایتالیا در تهران

تعمیرات اجاق گاز لوفرا
تعمیرات اجاق گاز لوفرا
26/09/2019
نمایندگی گاز لوفرا در ایران
نمایندگی گاز لوفرا در ایران
29/09/2019
نمایندگی لوفرا ایتالیا در تهران

نمایندگی لوفرا ایتالیا در تهران

آسا سرویس نمایندگی لوفرا ایتالیا در تهران و نمایندگی رسمی لوفرا در ایران و در تمام شهرهای ایران می باشد. این شرکت با سابقه بیش از 20 سال در خدمات پس از فروش گاز لوفرا دارای سرویسکارانی متعهد و منظم و تحصیلکرده می باشد که زمینه رضایتمندی شما عزیزان را در ارائه سرویس و خدمات این شرکت فراهم آورده است.

در ایران محصولات لوفرا دارای محبوبیت است و جزء کالای با کیفیت محسوب می شود، طبق نظرسنجی که از مشتریان در طی سالیان استفاده از لوازم خانگی لوفرا به عمل آمده است، رضایت خود را نسبت به کیفیت محصول اعلام نموده اند، اما نارضایتی هایی در قبال خدمات بود.

با تمام این تفاسیر آسا سرویس ( نمایندگی خدمات گاز لوفرا ) قصد دارد با مدیریت مناسب و هدف مند در ارائه خدمات بهینه به بهبود خدمات لوازم خانگی لوفرا کمک شایانی نماید.

 

نمایندگی لوفرا ایتالیا در تهران

نمایندگی لوفرا ایتالیا در تهران

 

نمایندگی لوفرا ایتالیا در تهران : احتمالا نمایندگی لوفرا در تهران یا نمایندگی تعمیرات لوفرا چیزی باشد که خیلی از افراد دنبال اون بگردن. آسا سرویس به عنوان نمایندگی لوفرا در ایران و با سالها سابقه کاری موفق در زمینه تعمیرات گاز، فر و ماکروفر لوفرا و همچنین دیگر لوازم خانگی با اطمینان کامل به شما می گوییم که تعمیر لوازم خانگی لوفرا از جمله اجاق گاز و ماکروفر خود را به نمایندگی لوفرا در تهران بسپارید.

چطور یک نمایندگی رسمی اجاق گاز لوفرا پیدا کنیم؟

اگر شما از مرکز ۱۱۸ شماره تماس یک مرکز نمایندگی رسمی تعمیرات لوفرا را طلب نمائید حداقل ۱۵۰ شماره تماس فقط در تهران به شما خواهد داد!!! متاسفانه این مراکز همگی نمایندگی رسمی تعمیرات لوفرا نیستند و صرفا تعمیرگاه لوازم منزل می‌باشند. ما در تهران و سایر شهرستان‌ها چندین تعمیرگاه رسمی تعمیرات لوفرا داریم که دارای مجوز رسمی هستند.

شما باید از مرکزی که می‌خواهید با آن کار کنید این نکته را کامل بپرسید که آیا مجوز رسمی به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات اجاق گاز لوفرا دارد یا خیر.

یکی از راه‌هایی که می‌توان از معتبر بودن خدمات پس از فروش لوفرا این مراکز با خبر شد این است که از آنها ضمانت‌نامه رسمی تعمیرات را طلب نماییم. تمام مراکزی که به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات لوفرا ایتالیا فعالیت می‌کنند باید بعد از انجام تعمیرات لوازم منزل، آن را ضمانت نمایند. حال بعد از اینکه تعمیرات خود را به نمایندگی رسمی تعمیرات لوفرا در ایران سپردیم لازم است نکاتی را درباره بعد از اتمام تعمیرات بدانیم.

 

نمایندگی لوفرا ایتالیا در تهران

نمایندگی لوفرا ایتالیا در تهران

 

ذخیره 75 درصدی هزینه خدمات در نمایندگی لوفرا ایتالیا در تهران

اینجا نمایندگی لوفرا در تهران میباشد ، الان که وارد این صفحه شده اید ، به احتمال زیاد یکی از محصولات لوفرا ( اجاق گاز لوفرا، گاز صفحه ای لوفرا، هود لوفرا، ماکروفر لوفرا و … ) شما عزیزان به مشکل برخورده است .

نگران نباشید !!! چونکه …

آسا سرویس نمایندگی خدمات پس از فروش لوفرا در تهران می باشد .در شرکت آسا سرویس کلیه خدمات لوفرا با قطعات اورجینال انجام می شود . تمامی خدمات در همان روز و تکنسین مربوطه ظرف مدت کمتر از یکساعت در محل حاظر می شود .

  • قابل ذکر است تعمیرات لوفرا دارای 6 ماه ضمانتنامه رسمی می باشد .
  • کلیه خدمات لوفرا با فاکتور رسمی آسا سرویس ارائه میشود .
  • تمامی تکنسینهای مجموعه ، آموزش و دوره دیده در زمینه تعمیرات لوفرا می باشند .
  • در صورت تماس با تلفن نمایندگیهای لوفرا در سراسر تهران ، مشاوره رایگان انجام میگردد تا چنانچه مشکل جزئی بود ، بدون نیاز به تکنسین مشکل برطرف شود .

مجموعه آسا سرویس : نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لوفرا، نمایندگی تعمیرات گاز صفحه ای لوفرا ، نمایندگی تعمیرات هود لوفرا ، نمایندگی تعمیرات ماکروفر لوفرا در سراسر تهران ، دیگر نگران خرابی لوازم خانگی اسنوا نباشید .

 

نمایندگی لوفرا ایتالیا در تهران

نمایندگی لوفرا ایتالیا در تهران

 

چند دلیلی که نمایندگی خدمات پس از فروش لوفرا ( آسا سرویس ) را از سایرین متمایز می کند :

• خدمات ارائه شده به صورت کتبی ۶ ماه ضمانت خواهند شد تا از بابت خرابی لوازم خانگی لوفرا خود نگرانی نداشته باشید.
• در طول دوره ضمانت شش ماهه نیازی به پرداخت هزینه اضافی نیست.
• اعزام تمام تکنسین‌ها در روز و ساعت درخواستی شما خواهد بود.
• تمامی قطعات مورد استفاده در تعمیرات لوازم خانگی شما کاملا ارجینال و شرکتی می‌باشند.
• تعمیرکاران ما در طول سال دوره‌ها و کارگاره‌های آموزش تعمیرات لوازم خانگی را می‌گذرانند.
• ما پاسخگویی پیشنهادات و انتقادات شما در زمینه‌ی خدمات ارائه شده توسط تعمیرکاران‌مان هستیم.
• برای درخواست تعمیرات می‌توانید از راه‌های مختلف فرم درخواست آنلاین تعمیرات، ایمیل و یا شماره تلفن استفاده کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست خدمات