نمایندگی خدمات پس از فروش گاز لوفرا
نمایندگی خدمات پس از فروش گاز لوفرا
07/09/2019
نمایندگی اجاق گاز لوفرا ایتالیا
نمایندگی اجاق گاز لوفرا ایتالیا
12/09/2019
نمایندگی رسمی اجاق گاز لوفرا

نمایندگی رسمی اجاق گاز لوفرا

اینجا شرکت آسا سرویس نمایندگی رسمی اجاق گاز لوفرا با بیش از 20 سال سابقه خدمات پس از فروش لوازم خانگی؛ مخصوصا محولات خانگی لوفرا ؛ میباشد ، الان که وارد این صفحه شده اید ، به احتمال زیاد یکی از محصولات لوفرا (اجاق گاز ، مایکروفر ، مایکروویو و … ) شما عزیزان به مشکل برخورده است .

نگران نباشید !!! چونکه دیگر با آسا سرویس آسایش یک رویا نیست … 

 • مجموعه آسا سرویس (لوفرا سرویس) با شعب مختلف در سراسر تهران نمایندگی تعمیرات لوفرا می باشد.
  • کلیه خدمات لوفرا با قطعات اورجینال انجام می شود .
  • تمامی خدمات در همان روز و تکنسین مربوطه ( تعمیرکار لوفرا ) ظرف مدت کمتر از یکساعت در محل حاظر می شود .
  • قابل ذکر است تعمیرات لوفرا دارای 12 ماه ضمانتنامه رسمی می باشد .
  • کلیه خدمات لوفرا با فاکتور رسمی آسا سرویس ارائه میشود .
  • تمامی تکنسینهای مجموعه آسا سرویس ، آموزش و دوره دیده در زمینه تعمیرات لوفرا می باشند .
  • در صورت تماس با تلفن نمایندگی رسمی لوفرا در تهران ، مشاوره رایگان انجام میگردد تا چنانچه مشکل جزئی بود ، بدون نیاز به تکنسین مشکل برطرف شود .
  • چنانچه لوازم خانگی لوفرا خریداری نموده اید با شماره قید شده در برگه ضمانتنامه تماس حاصل نمایید.
نمایندگی رسمی اجاق گاز لوفرا

نمایندگی رسمی اجاق گاز لوفرا

 

توجه توجه توجه : آیا میدانید هنگام استفاده از تعمیرگاه های غیرمجاز ضرر مالی به خود رسانده اید !! و با استفاده از قطعات غیر فابریک ضرری جبران ناپذیر ؟؟

تعمیرگاه و نمایندگی مجاز لوفرا

مجموعه آسا سرویس تعمیرگاه مرکزی لوفرا با بیش از بیست سال تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات لوفرا جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.

تعمیرگاه مرکزی لوازم خانگی لوفرا با استفاده از قطعات فابریک به طول عمر لوازم خانگی لوفرا شما عزیزان کمک میکند ، هدف نمایندگی مجاز لوفرا جلب رضایتمندی مشتری میباشد و در این راستا با استفاده از اصول خدمات در کشورهای پیشرفته توانسته است جایگاه ویژه ای در خانه شما عزیزان داشته باشد ، تمام تلاش نمایندگی مرکزی لوفرا آپدیت بودن در تهران و سایر کلانشهرهای کشور میباشد و همه روزه سعی در به روز رسانی نیروهای خود دارد تا با کمک شما عزیزان به هدف خود نزدیکتر شویم ، لازم است بدانید که خدمات در نمایندگی تعمیرات لوفرا بسیار حساس میباشد و تنها قطعات فابریک به تعمیرات بهینه کمک نمیکند در کنار استفاده از قطعات باید به روز بود ، در این راستا تعمیرکار لوفرا در نمایندگی لوفرا آسا سرویس آموزشهای لازم را دیده تا بتواند با بهترین خدمات به  تعمیر لوازم خانگی لوفرا شما عزیزان برسد .

تعمیرگاه مرکزی لوفرا

برند لوفرا در همه جای دنیا معروف و در اکثر کشورها محصولات لوازم خانگی اش را به فروش می رساند. به این خاطر تعمیرگاه های مجاز زیادی را در سطح شهر تهران و کرج و کلانشهر های کشور عزیزمان ایران دارد. آسا سرویس نمایندگی رسمی لوفرا یکی از بزرگترین آن هاست. نمایندگی رسمی لوفرا در همه جای دنیا و ایران شناخته شده است. به همین خاطر تعمیرگاه مجاز لوفرا در تمامی نواحی شهری تهران بزرگ و کرج دارای نمایندگی های فعال است که با اولین تماس شما خود را به محل سکونت تان می رسانند و سرویس خود را به شما ارائه می دهند.

در سایر نقاط کشور نیز نمایندگی مجاز لوفرا اقدام به راه اندازی نمایندگی مرکزی کرده و برای همه هموطنان عزیز امکان استفاده از سرویس مربوط به تعمیرات لوازم خانگی لوفرا را میسر نموده است. پس شما نباید از لحاظ تعمیرات هر یک از دستگاه های لوفرا نگرانی داشته باشید چون در هر کجای ایران عزیزمان باشید همکاران و تعمیرکاران ما آماده هستند تا در کمترین زمان سرویس های لازم تعمیراتی خود را به شما تقدیم کنند.

لوفرا Lofra  یک برند معتبر پایه ایتالیا می باشد. به علت گاز، فر، ماکروفرهای  فوق العاده خود در ایران به شهرت فراوان رسیده است. این شرکت در ابتدا به توسعه سیستم گاز که اختراع خود این کارخانه بود پرداخت . به همین دلیل اجاق گازهای لوفرا در جهان شهرت فراوانی دارد. شرکت خدمات پس از فروش آسا سرویس از سال ۹۲نمایندگی تعمیرات لوفرا در تهران را عهده دار شد و هم اکنون به عنوان قوی ترین تیم تعمیراتی کشور از آن نامبرده می شود.

نمایندگی رسمی اجاق گاز لوفرا

نمایندگی رسمی اجاق گاز لوفرا

بسیاری از مردم محصولات لوفرا را بدلیل شهرت آن به عنوان یک محصول قابل اطمینان، انتخاب کرده اند. چرا گاز و فر لوفرا شما خراب میشود؟ و به تعمیر نیاز پیدا میکند. ناگهان از کار می ایستد. راه حل چیست؟ میتوانید یک محصول جدید خریداری نمایید، اما در بیشتر موارد بهترین روش استفاده از خدمات تعمیر لوازم خانگی لوفرا میباشد! تیم ما با تعمیر تعداد زیادی از مدل لوازم خانگی  از جمله، لوفرا آشنا هستند. ما نام تجاری شما را می شناسیم و در سطح متمایز از هر نام تجاری دیگری نسبت به تعمیر لوازم منزل شما عمل میکنیم. شما می توانید به ما در مورد هر مسئله ای در خصوص تعمیر لوازم خانگی لوفرا تکیه کنید. 

نمایندگی لوفرا

تکنسین های ما با شرکت در دوره های آموزشی متعدد تسلط کامل برای تعمیر انواع دستگاه ها و لوازم خانگی برند لوفرا را دارند و به شما این اطمینان را می دهیم که دستگاه معیوب شما با بالاترین کیفیت تعمیر و سرویس خواهد شد.

همان طور که در بالاتر مشاهده کردید ما در تمام مناطق تهران از جمله شمال تهران، جنوب تهران، شرق تهران و غرب تهران و همچنین در تمام کلانشهر های کشور عزیزمان ایران شعبه های متعددی داریم که شما می توانید با توجه به محل سکونت خود نزدیک ترین شعبه را انتخاب کنید.

ما به عنوان نمایندگی رسمی لوفرا در تهران تعمیرات انواع گاز، فر، ماکروفر لوفرا Lofra و تمام انواع مختلف لوازم خانگی لوفرا را با استفاده از تعمیرکاران متخصص، تحصیل کرده و با تجربه در کوتاه ترین زمان ممکن، با تضمین و با استفاده از قطعات یدکی اصلی و ارجینال انجام می دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست خدمات