نمایندگی خدمات پس از فروش گاز لوفرا

نمایندگی خدمات پس از فروش لوفرا
نمایندگی خدمات پس از فروش لوفرا
05/09/2019
نمایندگی رسمی اجاق گاز لوفرا
نمایندگی رسمی اجاق گاز لوفرا
08/09/2019
نمایندگی خدمات پس از فروش گاز لوفرا

نمایندگی خدمات پس از فروش گاز لوفرا

شرکت آسا سرویس نمایندگی خدمات پس از فروش گاز لوفرا و نمایندگی مجاز لوفرا  (لوفرا آسا) درتهران و سراسر کشور عزیزمان ایران می باشد. آسا سرویس به عنوان نمایندگی رسمی لوفرا آماده ارائه خدمات تعمیرات اجاق گاز لوفرا می باشد. اگر به مشکلی با یکی از محصولات لوازم خانگی لوفرا  برخورد کردید می توانید با استفاده از شماره های موجود در این صفحه یا صفحه تماس با دفتر تهران یا سایر شهرهایی که آسا سرویس در آن نمایندگی دارد میتوانید با شرکت آسا سرویس تماس گرفته و کارشناسان ما در اسرع وقت برای اجرای خدمت به محل شما اعزام می شوند. 

 

نمایندگی خدمات پس از فروش گاز لوفرا

نمایندگی خدمات پس از فروش گاز لوفرا

 

نمایندگی تعمرات لوفرا  و خدمات پس از فروش

نمایندگی خدمات پس از فروش لوفرا در شهر بزرگ تهران برای تمام کالاهای این برند ازجمله ماکروفر، فر ، اجاق‌گاز لوفرا  انجام می‌شود. کارخانه لوفرا  بیش از ۸۵ سال است که محصولات خود را در این زمینه ارائه می‌دهد و برای تمامی محصولات و کالاهای خود خدمات ویژه‌ای را مدنظر قرار داده است. از مهم‌ترین خدمات لوفرا ارائه شعب مختلف تعمیرگاه‌های مجاز این کارخانه می‌باشد که می‌توان گفت در سرتاسر کلان‌شهر تهران دایر شده‌اند و آماده ارائه انواع خدمات به مشتریان و مصرف‌کنندگان می‌باشند.

بسیاری از مردم محصولات لوفرا را بدلیل شهرت آن به عنوان یک محصول قابل اطمینان، انتخاب کرده اند. چرا اجاق گاز لوفرا شما خراب میشود؟ و به تعمیر نیاز پیدا میکند؟ راه حل چیست؟ میتوانید یک محصول جدید خریداری نمایید، اما در بیشتر موارد بهترین روش استفاده از نمایندگی خدمات پس از فروش لوفرا میباشد! شرکت آسا سرویس (لوفرا سرویس) با تعمیر تعداد زیادی از مدل های گاز؛ فر و ماکروفر از جمله، لوفرا آشنا هستند. ما نام تجاری شما را می شناسیم و در سطح متمایز از هر نام تجاری دیگری نسبت به تعمیر لوازم منزل شما عمل میکنیم. شما می توانید به ما در مورد هر مسئله ای در خصوص تعمیرات لوفرا تکیه کنید.

دیدگاه شرکت لوفرا این است که خدمات پس از فروش لوفرا چنانچه در سطح بالایی انجام گیرد می‌تواند به جذب و وفادار ماندن مشتری کمک کند از این رو خدمات پس از فروش لوفرا را خط و مشی کار خود قرار داده است. این خدمات در تمام شهر‌ها و استان‌های ایران قابل انجام است. خدمات پس از فروش لوفرا به مدت ۱۰ سال قابل انجام است و این خدمات شامل خدمات گارانتی و تعمیرات بعد از گارانتی می‌باشد. چنانچه لوازم خانگی شما که مارک لوفرا را یدک می‌کشند، دچار عیب و یا مشکلی شدند شما می‌توانید با نمایندگی تعمیرات لوفرا و خدمات پس از فروش تماس حاصل نمایید .

خدماتی که در نمایندگی خدمات پس از فروش اجاق گاز لوفرا بصورت کلی ارائه می شود

خدمات لوفرا به‌صورت کلی شامل موارد زیر است که در این بخش به‌صورت اجمالی به آن‌ها پرداخته می‌شود:

۱- نصب و راه‌اندازی محصولات لوفرا توسط افراد باتجربه در محل آدرس مشتری و ارائه فرم رضایت از چگونگی فعالیت آن‌ها.
۲- پر کردن فرم گارانتی توسط فرد مناسب و تحویل آن به مشتری. زمان گارانتی از زمان نصب محصول آغاز می‌گردد.
۳- ارائه اطلاعات مناسب توسط فرد نصاب و توضیحات لازم برای لوازم می‌باشد.

۴- در دسترس بودن افراد با ایجاد شعب مختلف در سرتاسر کشور و تمامی کلان‌شهرهای بزرگ. این کار سبب می‌شود که مشتریان به‌صورت دائم با کارشناسان و مشاوران این برند ارتباط داشته باشند.
۵- انجام دادن خدمات فنی و تخصصی مانند تعمیرات دستگاه‌های مختلف و رفع عیب‌های ظاهری این محصولات.
۶- در صورت نارضایتی مشتری، افراد مجموعه خدماتی در شرکت لوفرا تلاشی مضاعف برای رفع این نارضایتی انجام می‌دهند.

۷- ارائه زمان‌بندی برای تعمیرات و نگهداری محصولات لوفرا
۸- استفاده و به‌کارگیری از بهترین و پرتجربه‌ترین کارشناسان مورد تائید کارخانه لوفرا.
۹- پیگیری خواسته‌های مشتریان و نمایندگی‌های مجاز این کارخانه

۱۰- نظارت بر روی عیوب (برطرف کردن نواقص دستگاه‌ها، همچنین اطمینان دادن به مشتریان در خصوص انجام خدمات لوفرا)
۱۱- ایجاد افزایش بانک اطلاعاتی مشتریان برای نظرسنجی‌ها

 

نمایندگی خدمات پس از فروش گاز لوفرا

نمایندگی خدمات پس از فروش گاز لوفرا

 

چند نکته که در مورد نمایندگی خدمات پس از فروش لوفرا باید بدانید :

۱.لذت بردن از یک پشتیبانی خوب احساسی است که فقط خدمات پس از فروش لوفرا میتواند به شما هدیه دهد.
هیچ کس بهتر از تکنسین های متخصص نمایندگی های رسمی لوفرا به محصول لوفرا شما مشرف نیست و فقط نمایندگی های اصلی لوفرا هستند که قطعات فابریک دستگاه شما را در اختیار دارند پس در صورت لزوم حتما و حتما با نمایندگی رسمی لوفرا تماس حاصل فرمایید که شماره های شعبه های مختلف آن در زیر برای شما گردآوری شده است.

نمایندگی خدمات پس از فروش لوفرا

۲.کمپانی لوفرا این امکان را برای مشتریانش فراهم آورده است که تا سه سال از خدمات پس از فروش لوفرا در قالب گارانتی و بدون هیچ هزینه ای بهره مند شوند.

۳.میتوانید به راحتی در منزلتان به صورت تلفنی و رایگان از تعمیرگاه مجاز لوفرا راهنمایی بگیرید.خدمات دلسوزانه ی تکنسین های لوفرا در انتظار تماس شماست.

  1. تعمیرات لوفرا شما توسط تکنسین های متخصص و اموزش دیده انجام میگیرد.قطعا شما می خواهید بهترین خدمات و تعمیرات بر روی دستگاه لوفرا شما انجام شود به همین دلیل لوفرا از متخصصین قابل اعتماد و مجرب استفاده میکند.

5.هدف بزرگ شرکت آسا سرویس (لوفرا سرویس) , نمایندگی لوفرا و نمایندگی تعمیرات لوفرا راضی و خوشحال نگه داشتن مشتری است.بنابراین همه ی تلاش لوفرا و نمایندگی هایش در راستای این هدف میباشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست خدمات