نمایندگی رسمی لوفرا در ایران
نمایندگی رسمی لوفرا در ایران
24/09/2019
تعمیرات اجاق گاز لوفرا
تعمیرات اجاق گاز لوفرا
26/09/2019
نمایندگی اجاق گاز لوفرا

نمایندگی اجاق گاز لوفرا

شرکت آسا سرویس نمایندگی اجاق گاز لوفرا یکی از بزرگترین و برترین برند خدمات پس از فروش لوازم خانگی در ایران می باشد. این مجموعه با داشتن تکنسین های تحصیلکرده و با تجربه، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سرتاسر کشور عزیزمان ایران در زمینه نصب، تعمیر و سرویس اجاق گاز لوفرا و همچنین لوازم خانگی لوفرا ؛ می باشد . 

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های اجاق گاز مخصوصا اجاق گاز لوفرا، مناسبترین فرد جهت تعمیر اجاق گاز لوفرا شما می باشند.

 

نمایندگی اجاق گاز لوفرا

نمایندگی اجاق گاز لوفرا

 

در ادامه به ارائه چند نکته در زمینه نگهداری و تعمیرات اجاق گازهای لوفرا که توسط نمایندگی اجاق گاز لوفرا تهیه شده است می پردازیم : 

چرا فندک الکتریکی گاز رومیزی به درستی کار نمی کند؟

برای حل این مشکل باید فضای بین شعله و فندک را مورد بررسی قرار داد که امکان دارد بر روی آن ها جرم وجود دارد در نتیجه باید آنها را تمیز کرد. باید توجه داشته باشید برای جلوگیری از بروز این مشکل تمامی اجزای سرشعله نیز باید به درستی در جای خود قرار بگیرند.

 

دلیل یکنواخت نبودن سوختن شعله ها در اجاق گاز رومیزی چیست؟

ممکن است به دلیل قرار نگرفتن صحیح اجزای سر شعله باشد که لازم است آن را به طور صحیح در جای خود بگذارید.

 

در صورتی که جریان گاز وجود نداشته باشد یا جریان غیرطبیعی داشته باشد؟

باید به سراغ شیرمیانی رفته و از لحاظ جریان داشتن گاز آن را بررسی کنید همچنین این احتمال وجود دارد کپسول LPG خالی باشد.که در این صورت باید اقدام به بازکردن شیرمیانی وتعویض کردن کپسول نمایید.

 

محیطی که اجاق گاز قرار دارد بوی گاز به مشام می رسد؟

این مسئله خیلی مهم است در صورت بروز این مشکل شیلنگ گاز را بازرسی کنید ببینید آیا به درستی نصب شده است.در ضمن باید دید در محل نصب کپسول نشتی وجود دارد یا خیر.بنابراین باید در صورت لزوم شیلنگ گاز را تعویض نمایید و محل نصب کپسول را بازرسی فرمایید.

 

چرا ترموکل اجاق گاز رومیزی به درستی کار نمی کند؟

ممکن است که مقداری دوده در بخش انتهایی ترموکل قرار گرفته شده باشد.که لازم است که برای حل این مشکل دوده ها و همچنین سر شعله هارا نیز پاک کنید.

 

توجه : چنانچه با گاز رومیزی خود مشکل دارید برای رفع عیب و خدمات از نمایندگی تعمیر اجاق گاز لوفرا بهره مند شوید .

 

نکته هایی مهم در باره اجاق گاز لوفرا

سینی زیر شعله های خوراکپزی را تمیز نگه دارید؛ زیرا سینی تمیز حرارت را به سمت ظرف منعکس می‌کند . سینی کثیف و سیاه؛ گرمای زیادی را جذب می‌کند.

در فر اجاق گاز را برای دیدن پخت غذا زیاد باز نکنید؛ زیرا هر بار که در را باز می‌کنید؛ مقدار قابل توجهی گرما از آن خارج می‌شود و مدت زمان پختن طولانی می‌شود.

متناسب بودن سطح ظرف با سطح شعله ای که استفاده می‌کنید ؛ اثر قابل ملاحظه ای در کاهش مصرف انرژی دارد. مثلاً قرار دادن یک قابلمه کوچک روی یک شعله بزرگ بیش از ۵۰ درصد گرمای تولیدی شعله را به هدر می‌دهد.

 

نمایندگی اجاق گاز لوفرا

نمایندگی اجاق گاز لوفرا

 

استفاده از خدمات پس از فروش لوفرا و نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لوفرا (آسا سرویس)

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لوفرا و تعمیرات فرگاز لوفرا می تواند درصورتی‌ که اجاق گاز یا فرگاز شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد، در صورت بروز هرگونه مشکل به شما کمک کند تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی لوفرا در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با نمایندگی مجاز تعمیر اجاق گاز لوفرا از این خدمات بهره‌مند شوید.

اما اگر به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش اجاق گاز لوفرا بهره‌مند شوید، می‌توانید با تعمیرگاه مجاز اجاق گاز لوفرا که همان شرکت آسا سرویس می باشد تماس برقرار کرده و درخواست تعمیرات اجاق گاز لوفرا خود را ثبت نمایید و با شرح مشکل دستگاه خود، بهترین راه را برای سرویس یا تعمیر اجاق گاز لوفرا خود به دست آورید.

اگرچه تمامی شرکت های سازنده در تلاشند تا باکیفیت ترین و برترین اجاق گازها را در اختیار مشتریان خود قرار دهند اما این غالب این دستگاه ها نیز به مرور (به علت استهلاک، آلودگی و … ) دچار اشکال و خرابی می شوند. خرابی های پیش آمده در اجاق گاز به هر دلیل که باشد، بهترین راه جهت تعمیر آنها مراجعه به مراکز استاندارد و مجاز در حوزه تعمیرات اجاق گاز است. تعمیرات گاز به دلیل سر و کار داشتن این دستگاه با گاز، می بایست صرفاً به دست کارشناسان متخصص در حوزه تعمیرات اجاق گاز انجام پذیرد و افراد عادی از ورود به این حیطه خودداری کنند.

 

نمایندگی اجاق گاز لوفرا

نمایندگی اجاق گاز لوفرا

 

شرکت آساسرویس با تجربه 22 سال فعالیت در زمینه خدمات پس از فروش لوازم خانگی به طور رسمی نمایندگی مجاز خدمات پس از فروش محصولات لوفرا در ایران را دارا می باشد. این شرکت با داشتن مدیریتی توانمند و کارآفرین و کادری متشکل از پرسنل اجرایی و تکنسین های ماهر و باتجربه به لطف خدا توانسته است رضایت جمعی مشتریان را جلب نموده و با تامین قطعات فابریک گام مهمی را در راستای آسودگی خاطر شما عزیزان بردارد

جهت دریافت خدمات و تعمیرات اجاق گاز لوفرا با شماره تماسهای زیر تماس بگیرید:

دفتر تهران: ستارخان، خسروشمالی، برج بهاران، طبقه 6، واحد 4
09124931630 021-44273667-8

دفتر کرج: بلوار هفت تیر، نرسیده به چهارراه مصباح، بعد از سادات، پلاک 227، طبقه 2
026-32862097 و 32867011-026 و 09381383792

دفتر قزوین: 09911833057

دفتر اسلامشهر: واوان، بلوار گلها
09381383793 021-40557854-5

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست خدمات