درباره لوفرا

درباره لوفرا

آسایش یک رویا نیست

 

شرکت LOFRA در سال 1956 توسط برادران Lovato تأسیس شد و در ابتدا به تولید اجاق گاز کمپینگ، کوره های گرمایشی و در نهایت اجاق گازهای ضد زنگ داخلی برای پاسخگویی به نیازهای اساسی مصرف کنندگان روی آورد.
درزمانی که مدیریت و کنترل شرکت لوفرا به فرزندان بنیانگذاران این شرکت منتقل گردید، این شرکت ساختار سازمانی و مدیریتی جدیدی را تجربه نمود که چشم اندازصنعتی مترقی را درشمال شرقی ایتالیا ایجاد نمود.در این سال، شرکت لوفرا به طور چشمگیری رشد می کند و محصولات با کیفیت تری را روانه بازار می نماید. عرضه مدل جدیدی از اجاق گازهای لوفرا به نام کروا (Curva) تحول بزرگی در طراحی و تولید اجاق گازهای مبله تا آن زمان پدید آورد.
از اوایل سال 2010، کارخانه لوفرا فعالیت خود را تحت نام “Nuova Lofra” و با مدیریت جدیدی به نام آقای رضا صالحی زاده که قبلا این محصولات و برند را به خوبی می شناخته و سالها توزیع کننده اجاق گاز لوفرا در ایران بوده است، شروع می نماید. در آن زمان که بحران های مالی فراوانی در ایتالیا شکل گرفته بود، آقای صالحی زاده کارآفرین ایرانی در کشور ایتالیا ریسک سرمایه گذاری را پذیرفت و با بازگرداندن تولید اجاق گازهای لوفرا (lofra) در بالاترین سطح کیفی، گام مهمی را در این صنعت برداشت.

 
درخواست خدمات