قطعات یدکی اجاق گاز لوفرا
15/09/2019
خدمات پس از فروش گاز لوفرا
خدمات پس از فروش گاز لوفرا
21/09/2019
تعمیرگاه مجاز اجاق گاز لوفرا

تعمیرگاه مجاز اجاق گاز لوفرا

آسا سرویس برترین تعمیرگاه مجاز اجاق گاز لوفرا در تهران و کشور عزیزمان ایران می باشد. این شرکت با تجربه بیش از 20 سال در ارائه خدمات پس از فروش لوازم خانگی و همچنین رضضایت 95 درصدی مشتریان از خدمات این شرکت ؛ یکی از برترین برندهای خدمات پس از فروش در کشور ایران می باشد و این باعث افتخار است که در زمینه نصب و تعمیر لوازم خانگی شما (اعم از گاز، فر، ماکروفر، لباسشویی، ظرفشویی و …) در خدمت شما عزیزان باشیم. 

شاید براتون عجیب باشه !!! مگه میشه کسی تعمیر اجاق گاز رو هم گارانتی کنه ؟؟؟ بله میشه!! خدمات پس از فروش آسا سرویس گارانتی 12 ماهه داره ( نسبت به خدمات مربوطه ) . وقتی اجاق گازی به دست تکنسینهای مجموعه ما درست میشه دیگه خیالتون راحته راحت باشه چون ما به کارمون مطئمنیم برا همین هم تعمیر اجاق گاز رو براتون گارانتی می کنیم که شما هم مطمئن باشید .

 

تعمیرگاه مجاز اجاق گاز لوفرا

تعمیرگاه مجاز اجاق گاز لوفرا

 

مشکلات مرسومی که برای مشتریان شرکت آسا سرویس در رایطه با فر و اجاق گاز بوده ، به شرح ذیل می باشد :

1: ولوم را هر زمانی که نگه میداریم شعله روشن نمیشود.

2: فندک اجاق گاز کار نمی کند.

3: در زمان طولانی شعله روشن میشود.

4:فر اجاق گاز گرم نمیکند.

5 : شیشه فر اجاق گاز شکسته است.

6 : شیشه اجاق گاز شکسته است.

7 : صفحه دیجیتالی اجاق گاز کار نمیکند .

8 : برد الکترونیکی اجاق گاز خراب شده و اجاق گاز روشن نمیشود .

9 : بوبین اجاق گاز خراب است .

10 : ترموکوپل اجاق گاز خراب است .

تعمیرات اجاق گاز لوفرا با عیب یابی سریع و مناسبی که از طرف کارشناسان این مجموعه صورت می گیرد بهترین خدمات مورد نظر برای تعمیر این دستگاه است.

تعمیر هر یک از لوازم خانگی از قبیل اجاق گاز به دلیل حرفه ای بودن این رشته باید تحت نظر متخصصان حرفه ای انجام شود تا در هزینه و زمان تا حد ممکن صرفه جویی بعمل آید.

تعمیرگاه تخصصی و حرفه ای آسا سرویس آماده ارائه خدمات مختلف در اسرع وقت به خریداران محصولات لوفرا می باشد.

هدف تعمیرگاه مجاز اجاق گاز لوفرا کسب رضایت مشتری با امکانات و مزایای مطلوب می باشد. خدمات و سرویس انواع مدل های گاز لوفرا شامل: تعمیر انواع ترموکوبل، تعمیر انواع فندک و جرقه زن، بازسازی و کلین تعویض سر شعله، تعویض قطعات با لوازم اصل و تعویض شیشه اجاق گازهای رومیزی می باشد.

 

تعمیرگاه مجاز اجاق گاز لوفرا

تعمیرگاه مجاز اجاق گاز لوفرا

 

تعمیرکاران شرکت آسا سرویس ، تعمیرگاه مجاز اجاق گاز لوفرا ، افراد حرفه ای و با تجربه هستند که با گذراندن دوره های تخصصی می توانند بهترین خدمات را بدون اتلاف وقت در اختیار مشتریان قرار دهند.

شرکت آساسرویس با تجربه 22 سال فعالیت در زمینه خدمات پس از فروش لوازم خانگی به طور رسمی نمایندگی مجاز خدمات پس از فروش محصولات لوفرا در ایران را دارا می باشد. این شرکت با داشتن مدیریتی توانمند و کارآفرین و کادری متشکل از پرسنل اجرایی و تکنسین های ماهر و باتجربه به لطف خدا توانسته است رضایت جمعی مشتریان را جلب نموده و با تامین قطعات فابریک گام مهمی را در راستای آسودگی خاطر شما عزیزان بردارد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست خدمات