لوفرا سرویس آسا - خدمات پس از فروش لوفرا
اجاق گاز های نسل جدید
10/06/2019

در گذشته غالب اجاق گازهای موجود در بازار مبله (فردار و یا طرح فر) بودند. با توسعه تکنولوژی و طراحی های جدید آشپزخانه و همچنین بهینه سازی فضای کابینت ها گرایش به سمت اجاق گازهای صفحه ای بیشتر شد.

در حال حاضر اکثر تولید کنندگان اجاق گاز، اجاق های صفحه ای تولید می کنند و تولید اجاق گازهای مبله به حداقل رسیده است. از اجاق گازهای مبله مطلوب در بازار می توان به برندهای فریجیدر، لوفرا، ساتیسان و … اشاره کرد.

پس از تحریم ها و محدود شدن واردات لوازم خانگی، تولیدکنندگان داخلی تلاش نمودند تا خلا بازار را با تولیدات داخلی خود پوشش دهند و انصافا محصولات قابل دفاعی نیز تولید شد. از آن جمله می توان به برندهای ناب استیل، مستر،ولکر، پلی استیل، درسا، رهام، سانوما و … اشاره کرد. هر چند اخیرا به واسطه سهولت در تولید اجاق گازهای صفحه ای ( که اغلب به مونتاژ نمودن قطعات شبیه است تا تولید)، برندهای ضعیف و بی کیفیتی نیز وارد بازار شده اند که این حضور موقتی آنها باعث وارد شدن لطمه هایی به مشتری و ضربه به اعتماد مردم به تولیدات داخلی می گردد. در عین حال با کاهش قیمت فروش خود به بازار، ابتدا به خودشان لطمه وارد کرده و پس از مدتی نیز از صحنه رقابت حذف می گردند. بسیاری از این تولیدکنندگان اجاق گازهای صفحه ای خدمات پس از فروش اجاق گاز مناسبی نیز ندارند.

شرکت آساسرویس تلاش نموده تا گارانتی و خدمات پس از فروش هر برندی را نپذیرفته و فقط محصولاتی را نصب و تعهد خدمات بدهد که اولا استاندارد باشد و در درجه دوم تمام ضوابط و اصول فنی و نظارت بر تولید (کنترل کیفیت) را رعایت کرده باشند که اجاق گازهای فریجیدر، محصولات لوفرا، ناب استیل، پلی استیل، ولکر، درسا، صنام، رهام، سانوما، بلک استون، آرارات و مس از این دسته می باشند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست خدمات